Tabulka

  Tým Z V R P Skóre Body Penalty
1. Suchohrdly 3 3 0 0 17:3 9 2-0-1 (11:9)
2. Hostim 3 2 0 1 7:2 6 1-1-0 (7:6)
3. FK Aditeg V.-D. 3 1 0 2 6:9 3 1-0-1 (8:8)
4. Čejkovice 3 0 0 3 3:19 0 0-1-2 (9:12)

Zápasy

Kolo Datum a čas Domácí Výsledek  Hosté Střelci     
Léto 2020
1. Neděle 26. 7. Čejkovice 2:5 FK Aditeg V.-D Beno M. 2, Hudec M., Kochan D., Klapica
2. Pátek 31. 7. FK Aditeg V.-D 1:4 Suchohrdly Kochan D.
3. - Hostim 3:0 k. FK Aditeg V.-D -

Statistiky - hráči

Jméno                              Post Zápasy   Góly  Přihrávky ŽK ČK
Krnáč Marek O 2 - - - -
Křišťál Lubomír O 2 - - - -
Pokorný Martin O 2 - 1 - -
Adamov Martin Z 2 - 1 - -
Beno Matěj Z 2 2 1 - -
Hudec Martin Z 1 1 - - -
Hudec Tomáš Z 1 - - - -
Klapica Roman Z 2 1 - - -
Kochan Daniel Z 2 2 - - -
Kropáček Filip Z 2 - 2 1 -
Škubal Otakar Z 1 - - - -
Zábojník Vojtěch Z 2 - - - -
Černai Michal Ú 1 - - - -
Kochan Bronislav Ú 1 - - - -
Řepa Jiří Ú 2 - - - -
Zmeko Patrik Ú 2 - 1 - -
 


Statistiky - brankář

Jméno                   Z G A ŽK ČK Čistá Konta Vychytané pen. Inkasované branky PIBNZ
Dorňák Martin 2 - - - - - - (v utkání) 3 (rozstřel) 6 3

Kanadské bodování TOP 5

  Jméno G A Body
1. Beno Matěj 2 1 3
2. Kochan Daniel 2 0 2
3. Kropáček Filip 0 2 2
4. Hudec Martin 1 0 1
  Klapica Roman 1 0 1

Okresní pohár FAČR informace

Všechna utkání okresního poháru FAČR jsou soutěžní.


V základní skupině odehraje každý s každým 1 utkání. Do čtvrtfinále postoupí pouze vítěz skupiny, následovat bude semifinále a finále.


Po každém utkání v základních skupinách se kopou pokutové kopy, jejichž výsledky budou sloužit jako případné pomocné kritérium pro postup do play-off.


V základních skupinách bude možné využívat "hokejové" střídání.


Čtvrtfinále: 1: vítěz A - vítěz B, 2: vítěz C - vítěz D, 3: vítěz E - vítěz F, 4: vítěz G - vítěz H
Semifinále: 1 - 2, 3 - 4
Základní skupiny

A: Hrušovany nad Jevišovkou, Těšetice, Práče, Dobšice "B" - výsledky a tabulka


B: Moravský Krumlov "B", Dyje, Jaroslavice, Valtrovice - výsledky a tabulka


C: Přímětice "B", Horní Kounice, Hluboké Mašůvky, Hevlín - výsledky a tabulka


D: Olbramovice, Křepice, Litobratřice, Rakšice - výsledky a tabulka


E: Oleksovice, Micmanice, Bantice, Hostěradice - výsledky a tabulka


F: Višňové "B", Božice, Havraníky, Suchohrdly u Miroslavi - výsledky a tabulka


G: Jezeřany, Starý Petřín, Miroslav "B", Šanov - výsledky a tabulka


H: Čejkovice, Hostim, Suchohrdly, FK Aditeg Vrbovec - Dyjákovičky - výsledky a tabulka