Zápasy


Kolo Datum a čas Domácí Výsledek  Hosté Střelci      Hřiště
Podzim 2018  
1. Neděle 2. 9.  Břežany/Božice 1:13 FK Aditeg V.-D. Mrázek 4, Pilinszki M. 4, Skopal A. 3, Sklenářová, Kubík J. Božice
  Neděle 2. 9. Břežany/Božice 4:16 FK Aditeg V.-D. Plaček 5, Pilinszki M. 5, Mrázek 2, Skopal A., Kubík J., Pilinszki P., Rolník J. Božice
2. volno
3. Neděle 16. 9. FK Aditeg V.-D. 17:1 Jaroslavice Mrázek 5Skopal A. 4, Pilinszki M. 4, Sklenářová 2, Plaček, Pilinszki P. Vrbovec
  Neděle 16. 9.  FK Aditeg V.-D. 15:2 Jaroslavice Skopal A. 3, Sklenářová 3, Pilinszki M. 3, Pilinszki P. 2, Mrázek 2, Kubík J. 2 Vrbovec
4. Sobota 22. 9. Šatov 3:12 FK Aditeg V.-D. Rolník J. 4, Pilinszki P. 4, Sklenářová 2, Pilinszki M., Mrázek Šatov
  Neděle 22. 9. Šatov 5:12 FK Aditeg V.-D. Skopal A6, Mrázek 3Pilinszki M. 2, Sklenářová Šatov
5. Neděle 30. 9. FK Aditeg V.-D. 5:1 Dobšice Skopal A3, Pilinszki M. 2 Vrbovec
  Neděle 30. 9. FK Aditeg V.-D. 3:1 Dobšice Skopal A2, Pilinszki M Vrbovec
6. Neděle 7. 10. Hrádek 4:2 FK Aditeg V.-D. Pilinszki M., Sklenářová Hrádek
  Neděle 7. 10. Hrádek 3:3 FK Aditeg V.-D. Lexa, Kubík J., Pilinszki M. Hrádek
7. Neděle 14. 10. FK Aditeg V.-D. 10:6 Šanov Mrázek 3Sklenářová 3Pilinszki M. 2, Kubík J., Skopal A. Šanov
  Neděle 14. 10. FK Aditeg V.-D. 5:4 Šanov Mrázek 2Skopal A. 2, Pilinszki M. Šanov
8. Neděle 21. 10. Tasovice "B" 3:14 FK Aditeg V.-D. Pilinszki M. 6, Mrázek 4, Skopal A. 2, Sklenářová, Kubík J. Tasovice
  Neděle 21. 10. Tasovice "B" 0:10 FK Aditeg V.-D. Sklenářová 3, Pilinszki M. 3, Mrázek 2, Skopal A., Lexa Tasovice
9. Neděle 28. 10. FK Aditeg V.-D. 10:3 Tasovice "A" Kubík J. 3, Mrázek 3, Pilinszki M. 2, Pilinszki P., Sklenářová Vrbovec
  Neděle 28. 10. FK Aditeg V.-D. 8:6 Tasovice "A" Pilinszki M. 3, Mrázek 2, Kubík J., Sklenářová, Skopal Vrbovec
Jaro 2019  
1. Neděle   7. 4. Moravský Krumlov 9:3 FK Aditeg V.-D. Mrázek, Pilinszki M., Sklenářová M. Krumlov
  Neděle   7. 4. Moravský Krumlov 10:0 FK Aditeg V.-D. - M. Krumlov
2. Neděle 14. 4. FK Aditeg V.-D. 9:0 Prosiměřice Mrázek 2, Pilinszki M. 2, Pilinszki P., Kubík J., Rolník, Sklenářová, Skopal Dyjákovičky
  Neděle 14. 4. FK Aditeg V.-D. 5:4 Prosiměřice Pilinszki M. 2, Mrázek, Kubík J., Rolník Dyjákovičky
3. volno
4. volno
5. Neděle   5. 5. FK Aditeg V.-D. 6:6 Hrádek Sklenářová 3, Pilinszki M. 3 Dyjákovičky
  Neděle   5. 5. FK Aditeg V.-D. 2:9 Hrádek Sklenářová, Mrázek Dyjákovičky
6. Neděle 12. 5. Šanov 6:5 FK Aditeg V.-D. Pilinszki P. 2, Pilinszki M., Skopal, Kubík J. Šanov
  Neděle 12. 5. Šanov 3:2 FK Aditeg V.-D. Sklenářová, Plaček Šanov
7. Neděle 19. 5. FK Aditeg V.-D. 4:9 1.SC Znojmo FK Plaček 2, Kubík J., Rolník J. Dyjákovičky
  Neděle 19. 5. FK Aditeg V.-D. 4:9 1.SC Znojmo FK Kubík J., Mrázek, Pilinszki M., Plaček Dyjákovičky
8. Sobota 25. 5. Olbram./Mramot. : FK Aditeg V.-D.   Olbramkostel
  Sobota 25. 5. Olbram./Mramot. : FK Aditeg V.-D.   Olbramkostel
9. Neděle   2. 6.-10:00 FK Aditeg V.-D. : Dobšice   Dyjákovičky
  Neděle   2. 6.-11:00 FK Aditeg V.-D. : Dobšice   Dyjákovičky