Zápasy


Kolo Datum a čas Domácí Výsledek  Hosté Střelci      Hřiště
Podzim 2018  
1. Neděle 2. 9. Moravský Krumlov 11:1 FK Aditeg V.-D. Červinka M. Krumlov
  Neděle 2. 9.      Moravský Krumlov 9:10 FK Aditeg V.-D. Štipčák D. 7, Červinka 3 M. Krumlov
2. Sobota 8. 9. FK Aditeg V.-D. 2:13 Mramotice/Olbramkostel Vejtasa, Červinka Dyjákovičky
  Sobota 8. 9. FK Aditeg V.-D. 6:7 Mramotice/Olbramkostel Červinka 4, Vybíral, Buzhorianu Dyjákovičky
3. Neděle 16. 9. Suchohrdly u Mir. 3:7 FK Aditeg V.-D. Štipčák D. 3, Červinka 3, Buzhorianu Suchohrdly u M.
  Neděle 16. 9. Suchohrdly u Mir. 3:10 FK Aditeg V.-D. Štipčák D. 4, Buzhorianu 4, Červinka, Vejtasa Suchohrdly u M.
4. volno
5. Sobota 29. 9. FK Aditeg V.-D. 5:15 FK Znojmo Štipčák D. 3, Červinka 2 Dyjákovičky
  Sobota 29. 9. FK Aditeg V.-D. 6:14 FK Znojmo Štipčák D. 6, Ištvánek Dyjákovičky
6. Neděle 7. 10. 1. SC Znojmo FK 13:3 FK Aditeg V.-D. Štipčák D. 3 Znojmo, H. sady
  Neděle 7. 10. 1. SC Znojmo FK 13:3 FK Aditeg V.-D. Klásková, Červinka, Štipčák Znojmo, H. sady
7. Sobota 13. 10. FK Aditeg V.-D. 4:1 Hrádek Červinka 2, Buzhorianu, Ištvánek Dyjákovičky
  Sobota 13. 10. FK Aditeg V.-D. 4:8 Hrádek Červinka 3, Vybíral Dyjákovičky
8. Neděle 21. 10. Šanov 8:4 FK Aditeg V.-D. Štipčák 3, Buzhorianu Šanov
  Neděle 21. 10. Šanov 9:9 FK Aditeg V.-D. Štipčák 5, Červinka 3, Kučera Šanov
9. Sobota 27. 10. FK Aditeg V.-D. 7:4 Hl. Mašůvky/Přímětice Štipčák 3, Vybíral 3, Červinka Dyjákovičky
  Sobota 27. 10. FK Aditeg V.-D. 9:6 Hl. Mašůvky/Přímětice Štipčák 7, Červinka 2 Dyjákovičky
Jaro 2019  
10. Neděle   7. 4. Moravský Krumlov 11:5 FK Aditeg V.-D. Štipčák 3, Ištvánek, Červinka M. Krumlov
  Neděle   7. 4. Moravský Krumlov 12:1 FK Aditeg V.-D. Štipčák M. Krumlov
11. Sobota 13. 4. FK Aditeg V.-D. 11:3 Mramotice/Olbramkostel Červinka 6, Štipčák 4, Ištvánek Dyjákovičky
  Sobota 13. 4. FK Aditeg V.-D. 3:7 Mramotice/Olbramkostel Štipčák 3 Dyjákovičky
13. Sobota 27. 4. FK Aditeg V.-D. 2:10 Prosiměřice Červinka, Vybíral Dyjákovičky
  Sobota 27. 4. FK Aditeg V.-D. 5:13 Prosiměřice Vybíral, Tran, Dobiášová, Červinka, Klásková Dyjákovičky
12. Středa    1. 5. FK Aditeg V.-D. 7:5 Suchohrdly u Mir. Štipčák 4, Červinka 2, Klásková Dyjákovičky
  Středa    1. 5. FK Aditeg V.-D. 7:6 Suchohrdly u Mir. Štipčák 3, Červinka 2, Pilinszki Š. 2 Dyjákovičky
14. Neděle   5. 5. FK Znojmo 9:9 FK Aditeg V.-D. Červinka 5, Štipčák 2, Pilinszki Š. 2 Oblekovice
  Neděle   5. 5. FK Znojmo 4:4 FK Aditeg V.-D. Červinka 3, Štipčák Oblekovice
15. Středa    8. 5. FK Aditeg V.-D. 4:11 1. SC Znojmo FK Štipčák 3, Červinka Dyjákovičky
  Středa    8. 5. FK Aditeg V.-D. 5:18 1. SC Znojmo FK Červinka 2, Štipčák, Klásková, Buzhorianu Dyjákovičky
16. volno
17. Sobota 18. 5. FK Aditeg V.-D. 9:5 Višňové Štipčák 4, Červinka 3, Buzhorianu, Dobiášová Dyjákovičky
  Sobota 18. 5. FK Aditeg V.-D. 8:7 Višňové Štipčák 4, Dobiášová 2, Buzhorianu, Klásková Dyjákovičky
18. Neděle 26. 5. Hrádek : FK Aditeg V.-D.   Hrádek
  Neděle 26. 5. Hrádek : FK Aditeg V.-D.   Hrádek
19. Sobota   1. 6. - 10:00 FK Aditeg V.-D. : Šanov   Dyjákovičky
  Sobota   1. 6. - 11:00 FK Aditeg V.-D. : Šanov   Dyjákovičky
20. Sobota   8. 6. - 10:00 Hl. Mašůvky/Přímětice : FK Aditeg V.-D.   Přímětice
  Sobota   8. 6. - 11:00 Hl. Mašůvky/Přímětice : FK Aditeg V.-D.   Přímětice