Shrnutí sezony 2023/2024

 Shrnutí
Umístění v soutěži 6. místo (ze 14 mužstev)
Bilance 15 výher - 2 remízy - proher
Trenér Kříž Pavel
Soutěž Okresní přebor, mladší žáci 8+1
Nejlepší střelec Štipčák Daniel (26 branek)
Domácí utkání Dyjákovičky
Poznámka Sloučené mužstvo s FK Znojmo "B"


Konečná tabulka

  Tým Z V R P Skóre Body
1. 1. SC Znojmo 26 23 0 1 136:31 67
2. Přímětice 26 16 3 5 100:51 58
3. Šanov 26 16 0 8 125:41 57
4. Dobšice 26 15 3 6 117:54 51
5. Tasovice 26 15 1 8 89:57 47
6. Miroslav 26 14 3 7 89:53 47
7. FK Aditeg 26 14 2 8 102:46 45
8. Hevlín 26 11 4 9 66:55 38
9. Višňové 26 5 3 16 50:91 27
10. Jevišovice - Mikulovice 26 5 2 17 61:98 24
11. Prosiměřice 26 5 0 19 68:128 17
12. Šatov 26 4 3 17 64:137 10
13. Vranov nad Dyjí 26 1 0 23 20:245 10
14. Blížkovice 26         7

Zápasy

Kolo Datum a čas Domácí Výsledek  Hosté Střelci     
2023
3. Neděle 20. 8. FK Aditeg V.-D. 12:4 Šatov Štipčák D. 4, Míša 2, Zifčák, Navrátil, Pilinszki Š., Juračka L., Hevera J., Jaroš
4. Neděle 27. 8. FK Aditeg V.-D. 2:1 Prosiměřice Navrátil, Míša
5. Úterý     5. 9. FK Aditeg V.-D. 2:4 1. SC Znojmo FK Štipčák D., Varga
6. Neděle 10. 9. FK Aditeg V.-D. 13:0 Vranov nad Dyjí Míša 4, Navrátil 3, Varga 2, Moltaš 2, Rolníková, Swoboda
7. Neděle 17. 9. Višňové 5:2 FK Aditeg V.-D. Zemčík V., Pilinszki Š.
8. Neděle 24. 9. FK Aditeg V.-D. 0:2 Tasovice -
2. Čtvrtek 28. 9. Šanov 0:5 FK Aditeg V.-D. Pilinszki Š. 3, Juračka L. 2
9. Sobota 30. 9. Přímětice 7:0 FK Aditeg V.-D. -
10. Neděle   8. 10. FK Aditeg V.-D. 2:2 Miroslav Štipčák D. 2
11. Neděle 15. 10. Blížkovice 0:1 FK Aditeg V.-D. Pilinszki Š.
12. Neděle 22. 10. FK Aditeg V.-D. 1:2 Hevlín Juračka L.
13. Neděle 29. 10. Jevišovice-Mikulovice 0:3 FK Aditeg V.-D. Varga, Pudelka, vlastní
1. Neděle   5. 11. FK Aditeg V.-D. 0:3 Dobšice -
2024
16. Neděle 24. 3. Šatov 0:13 FK Aditeg V.-D. Miroš 4, Juračka L. 2, Pilinszki Š. 2, Laciný 2, Štipčák, Swoboda, Hrubý
18. Neděle   7. 4. FK Aditeg V.-D. 1:8 1. SC Znojmo Pilinszki Š.
19. Neděle 14. 4. Vranov nad Dyjí 1:7 FK Aditeg V.-D. Bajcar 2, Juračka L., Podzemský, Hoang, Varga, Swoboda
20. Neděle 21. 4. FK Aditeg V.-D. 5:3 Višňové Juračka L. 3, Štipčák, Laciný
21. Neděle 28. 4. Tasovice 0:0 FK Aditeg V.-D. -
22. Středa    1. 5. FK Aditeg V.-D. 2:3 Přímětice Juračka L., Štipčák
17. Středa    8. 5. Prosiměřice 0:7 FK Aditeg V.-D. Štipčák 4, Juračka L., Zona, Hrubý
23. Sobota 11. 5. Miroslav 2:5 FK Aditeg V.-D. Pilinszki Š., Zona, Hrubý R., Štipčák, Bajcar
24. Neděle 19. 5. FK Aditeg V.-D. 13:1 Blížkovice Miroš 6, Juračka L. 2, Štipčák 2, Dráb, Pilinszki Š., Hrubý V.
25. Pátek   24. 5. Hevlín 2:5 FK Aditeg V.-D. Štipčák 2, Juračka L., Pilinszki Š., Laciný
26. Čtvrtek  6. 6. FK Aditeg V.-D. 14:1 Jevišovice-Mikulovice Štipčák 6, Pilinszki Š. 3, Juračka L. 2, Laciný 2, Miroš
14. Neděle   9. 6. Dobšice 3:6 FK Aditeg V.-D. Juračka L. 2, Vizingr 2, Štipčák D., Varga
15. Sobota 15. 6. - 13:30 FK Aditeg V.-D. -:- Šanov  


Střelci


  Jméno Góly
1. Štipčák Daniel 26
2. Juračka Lukáš 19
3. Pilinszki Šimon 15
4. Miroš Adam 11
5. Míša Mikuláš 7
6. Laciný Dominik 6
  Varga Matyáš 6
8. Navrátil Šimon 4
9. Bajcar Jan 3
  Hrubý Radim 3
  Swoboda Petr 3
12. Moltaš Jan 2
  Vizingr Štěpán 2
  Zona Filip 2
15. Dráb František 1
  Hevera Jiří 1
  Hoang Thien Long 1
  Hrubý Viktor 1
  Jaroš Mikuláš 1
  Podzemský Samuel 1
  Pudelka Rudolf 1
  Rolníková Adéla 1
  Zemčík Vojtěch 1
  Zifčák Patrik 1

 


Soupiska (bez hráčů FK Znojmo "B")

Jméno Příjmení Poznámka
trenér
Pavel Kříž  
brankář
Adam Pondělíček  
hráči
Jan Bajcar  
Adam Hlávka  
Lukáš Juračka  
Martin Kramenič  
Mikuláš Míša  
Jan Mrkva  
Šimon Pilinszki  
Rudolf Pudelka  
Anna Pudelková  
Adéla Rolníková  
Daniel Štipčák  
Lukáš Vybíral  
Ondřej Zemčík  
Vojtěch Zemčík  
Patrik Zifčák