Shrnutí sezony 2018/2019

 Shrnutí
Umístění v soutěži 4. místo (ze 13 mužstev)
Bilance 13 výher - 4 remízy - proher
Trenér žádný
Soutěž Okresní soutěž III.A
Nejproduktivnější hráč Fišer Martin (14+8)
Nejlepší střelec Fišer Martin (14 branek)
Nejlepší asistent Gregor Jan (9 přihrávek)
Nejlepší brankář (5+ odchytaných zápasů) Dorňák Martin (1,9 branek/1 zápas)
Domácí utkání Dyjákovičky


Konečná tabulka (bude 16. 6.)

  Tým Z V R P Skóre Body
1. - 24 - - - -:- -
2. - 24 - - - -:- -
3. - 24 - - - -:- -
4. FK Aditeg V.-D. 24 13 4 7 68:46 43
5. - 24 - - - -:- -
6. - 24 - - - -:- -
7. - 24 - - - -:- -
8. - 24 - - - -:- -
9. - 24 - - - -:- -
10. - 24 - - - -:- -
11. - 24 - - - -:- -
12. - 24 - - - -:- -
13. - 24 - - - -:- -

Zápasy

Kolo Datum Domácí Výsledek  Hosté Střelci     
Podzim 2018
2. Neděle 12. 8. Blížkovice "B" 3:1 FK Aditeg V.-D. Kochan B.
3. Neděle 19. 8. FK Aditeg V.-D. 2:0 Břežany Rybár, Soukup
4. Neděle 26. 8.  Chvalovice 1:2 FK Aditeg V.-D. Fišer 2
5. Neděle 2. 9.  FK Aditeg V.-D. 3:0 Únanov "B" Šinkovič Z., Soukup, Kochan B.
6. Neděle 9. 9. Dyjákovice 0:2 FK Aditeg V.-D. Soukup, Bálka J.
7. Neděle 16. 9. FK Aditeg V.-D. 1:4 Micmanice Fišer
8. Sobota 22. 9. Božice 1:1 FK Aditeg V.-D. Beno M.
9. Neděle 30. 9. FK Aditeg V.-D. 3:3 Šatov "B" Fišer (1 P), Gregor J.
10. Neděle 7. 10. Štítary 1:0 FK Aditeg V.-D. -
11. Neděle 14. 10. FK Aditeg V.-D. 1:4 Přímětice "B" Kropáček
12. Neděle 21. 10. FK Aditeg V.-D. 5:0 Křepice Kochan B., Soukup, Gregor J., Fišer, Pokorný
13. Sobota 27. 10. Dyje 2:4 FK Aditeg V.-D. Křišťál, Pokorný. Bálka J., Kropáček
1. volno
Jaro 2019
15. Neděle 24. 3. FK Aditeg V.-D. 9:1 Blížkovice "B" Kubalík 3, Fišer 2, Soukup 2, Kropáček, Pokorný M.
16. Neděle 31. 3. Břežany 1:6 FK Aditeg V.-D. Gregor J. 2, Pokorný M., Kubalík, Cileček, Kropáček
17. Sobota   6. 4. FK Aditeg V.-D. 1:1 Chvalovice Fišer
18. Neděle 14. 4.  Únanov "B" 2:4 FK Aditeg V.-D. Kubalík 2, Soukup, Cileček
19. Neděle 21. 4. FK Aditeg V.-D. 4:2 Dyjákovice Cileček, Podaný, Pokorný M., Fišer
20. Sobota 27. 4.  Micmanice 4:3 FK Aditeg V.-D. Gregor J., Fišer, Šinkovič Š.
21. Neděle   5. 5. FK Aditeg V.-D. 1:2 Božice Fišer (P)
22. Neděle 12. 5. Šatov "B" 1:1 FK Aditeg V.-D. Kochan B.
23. Neděle 19. 5. FK Aditeg V.-D. 4:2 Štítary Kochan B., Bálka J., Krnáč, Šinkovič Š.
24. Neděle 26. 5. Přímětice "B" 7:0 FK Aditeg V.-D. -
25. Neděle   2. 6. Křepice 2:3 FK Aditeg V.-D. Fišer (1 P), Bálka J.
26. Sobota   8. 6. FK Aditeg V.-D. 7:2 Dyje Cileček 5, Kochan B. 2
14. volno



Statistiky - hráči

Jméno                              Post Zápasy   Góly  Přihrávky ŽK ČK
Adamov Martin O 5 - - - -
Bálka Jan O 21 4 5 2 -
Keberle Kamil O 20 - 1 4 -
Krnáč Marek O 12 1 3 1 -
Křišťál Lubomír O 20 1 1 - -
Kubík Petr O 7 - - 2 -
Mrázek Dušan O 6 - - - -
Podaný Václav O 11 1 3 2 -
Rybár Vladimír O 6 1 - 2 -
Beno Matěj Z 10 1 3 1 -
Gregor Jan Z 19 5 9 2 -
Kropáček Filip Z 16 4 6 3 -
Pokorný Martin Z 22 5 4 3 -
Soukup Lukáš Z 24 7 8 1 -
Šinkovič Šimon Z 6 2 1 1 -
Šinkovič Zdeněk Z 16 1 1 - -
Beno Petr Ú 2 - - 1 1
Cileček Matouš Ú 11 8 5 1 -
Fišer Martin Ú 23 14 8 - -
Kochan Bronislav Ú 18 7 3 1 -
Kubalík Zdeněk Ú 10 6 1 1 -


Statistiky - brankáři


Jméno                   Z G A ŽK ČK Čistá Konta Vychytané pen. Inkasované branky PINBZ
Dorňák Martin 24 - - - 1 4 1 46 1,9

Kanadské bodování TOP 5


  Jméno G A Body
1. Fišer Martin 14 8 22
2. Soukup Lukáš 7 8 15
3. Gregor Jan 5 9 14
4. Cileček Matouš 8 5 13
5. Kochan Bronislav 7 3 10

Stabilní soupiska

Jméno Příjmení Pozice Poznámka
Realizační tým
- - -
Brankář
Martin Dorňák    
Obránci
Martin Adamov    
Jan Bálka    
Kamil Keberle    
Marek Krnáč    
Lubomír Křišťál    
Václav Podaný    
Vladimír Rybár    
Záložníci 
Matěj Beno    
Jan Gregor    
Filip Kropáček    
Martin Pokorný    
Lukáš Soukup    
Šimon Šinkovič    
Zdeněk Šinkovič    
 Útočníci 
Matouš Cileček    
Martin Fišer    
Bronislav Kochan    
Zdeněk Kubalík    


Přípravné zápasy

Datum a čas Domácí Výsledek  Hosté Střelci
Léto 2018
Sobota 4. 8. FK Aditeg V.-D. 1:8 Pulkautaul Křišťál
Zima 2019
Sobota 2. 2. Únanov 8:5 FK Aditeg V.-D. Beno M. 2, Gregor J., Jelínek, Pokorný M.
Sobota 16. 3. FK Aditeg V.-D. 0:4 Únanov -


Přípravné zápasy - kanadské bodování

  Jméno G A Body
1. Beno Matěj 2 0 2
2. Soukup Lukáš 0 2 2
3. Gregor Jan 1 0 1
  Jelínek Tomáš 1 0 1
  Křišťál Lubomír 1 0 1
  Pokorný Martin 1 0 1
7. Jaroš Jakub 0 1 1
  Krnáč Marek 0 1 1

Fotoalbum (facebook)

Muži - 2018/2019